O NÁS

Společnost ADER je konzultační a vzdělávací společnost, která se zabývá  implementací norem ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 22000 a dalších. Zavádíme nástroje štíhlé výroby 5S, TPM, SMED a další. Poskytujeme službu externího manažera kvality a školíme. 

MGR. JIŘÍ JANDEČKA   

Lektor, auditor a poradce v oblasti řízení kvality, procesního a projektového řízení a optimalizace firemních procesů prostřednictvím nástrojů štíhlé výroby

Je absolventem Univerzity Palackého, obor sociologie-andragogika se specializací na vzdělávání dospělých. Je držitelem certifikací QM+EOQ, IRCA a ERCA. Od roku 1998 působí na pozicích specialisty kvality, auditora kvality a manažera kvality ve společnostech, které se zabývají strojírenskou výrobou. V roce 2003 již jako pracovník poradenské společnosti implementuje systémy řízení kvality, bezpečnosti a environmentu do firem, zejména ve strojírenství, stavebnictví, automotive a v oblasti služeb (cca 50 firem). O rok později se začíná věnovat tréninku dovedností v oblastech řízení výkonnosti firem, procesního a projektového managementu, řízení změn, štíhlé výroby, zlepšování a dalších. Od roku 2005 pracuje jako certifikační auditor systémů managementu kvality pro několik certifikačních orgánů. Ve svých školeních využívá zkušeností certifikačního auditora, snaží se na modelových situacích demonstrovat využití různých nástrojů řízení a účastníkům dává dostatečný prostor ke konzultaci reálných problémů a situací v praxi.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.